Atelier SOučasného Nábytku Zkratka ASON znamená Atelier SOučasného Nábytku.

ASON interier je prodejna zakázkového čalouněného nábytku pro zdravé sezení a ležení.

Nabízíme rozkládací i klasické pohovky rodinné čalounické výroby Kolinger ason pro každou příležitost. Dovážíme luxusní kožená křesla a sedačky Norské značky Hjellegjerde - Fjords . Teké se zabýváme výrobky pro zdravé sezení, především židlemi s dymanickým sedákem německé firmy Haider Bioswing.

Výrobní podnik Kolinger - ason byl založen již v roce 1982 jako speciální dílna, vyvíjející a vyrábějící matrace, polohovatelné lamelové rošty s nastavitelnou pružností lamel, rozkládací, lamelové, polohovací, převlékací a překlápěcí pohovky a křesla s úložnými prostory a křesla a židle s dynamickými sedáky, umožňujícími neustálý pohyb při sezení.

Všechny naše produkty pro ležení a spánek jsou konstruovány a vyráběny s jediným cílem, a sice, aby ten, kdo je užívá se ráno probouzel svěží, silný, v dobré kondici, bez ztuhlosti a bolestí v zádech. Dynamická křesla a židle zase pomáhají uchovat si svěžest a schopnost soustředění i po mnoha hodinách sezení, umožňují dobrou a rozmanitou kolekci pozic při sezení a potřebnou dávku pohybu i při sezení, aby den byl opravdu příjemný a produktivní.

Stavíme na zakázkovosti a individuálním přístupu k zákazníkovi, dobrých a netradičních nápadech a řešeních, na citu pro barvu, tvar a uspořádání a na snaze omezovat v životě moderního člověka zbytečnou bolest a zbytečné problémy, které vyplývají ze stále méně přirozeného způsobu života.